שליחויות לא חייבות להגביל את הפעילות העסקית. כאשר אתם מחפשים חברת שליחויות אתם לא רוצים להיות מקובעים או מוגבלים, אתם רוצים חברה שתעביר את החבילות ואת המסמכים שלכם לכל חלקי הארץ וזה בדיוק התפקיד שלנו ולכן הגעתם למקום הנכון. נגמרו הימים ש-90 אחוז מהמשרדים או המפעלים היו באזור תל אביב, היום נפתחים משרדים ומפעלים בכל חלקי הארץ ולכן החשיבות של משלוחים בפריסה ארצית היא קריטית להצלחת העסק שלכם.

שליחויות קטנות, גדולות והפצה

אנחנו בחברת מגוון לא מציעים לכם רק שליחויות חד פעמיות אלא גם שליחויות על בסיס יומי וכמובן גם הפצה לכל חלקי הארץ בין אם מדובר על מוצרים של רשתות מזון, מוצרים של חברות פרסום או מוצרים אחרים. אנחנו עובדים עם החברות הגדולות ביותר במשק הישראלי, שליחויות עבורנו זו לא סתם דרך להרוויח כסף אלא ממש דרך חיים ואנחנו יכולים להבטיח לכם שכל שליחות שתעשו דרכנו תקבל את הכבוד הראוי. אצלנו תוכלו לקבל שירות שליחויות לכל סוגי המשלוחים, החל בשליחויות גדולות, שליחויות קטנות, שליחויות משפטיות, שליחויות דחופות וכמובן גם שירותי הפצה.

קראו כאן מה ההבדל בין שירות הניתן באמצע שבוע לעומת שליחויות בסוף השבוע?

הכי מהר שאפשר אבל באחריות
מצד אחד, אנחנו יכולים להבטיח לכם שהשליחים שלנו יעשו הכל כדי להגיע ליעדם בצורה המהירה ביותר אך מצד שני, אנחנו גם יכולים להבטיח לכם שהם אחראיים מאוד על הכביש ומלבד הקטע הבטיחותי כמובן אנחנו גם יכולים להבטיח שהחבילה או המעטפה שלכם תגיע ליעדה בשלום.

לשלם פחות, להרוויח יותר

אם אתם מתכננים לבצע דרכנו הזמנה של שליחות חד פעמית נראה שהמחיר הוא פרמטר שפחות חשוב לכם אך אם מדובר בשירות שליחויות על בסיס יומי אתם בוודאי מתעניינים כמה יעלה לכם התענוג להזמין שליחויות דרכנו. המחירים אצלנו אטרקטיביים ומשתלמים, אצלנו תוכלו גם להרוויח יותר מבחינת הזמן וכמות המשלוחים וגם לשלם פחות מאשר במקומות אחרים. השילוב המנצח של איכות גבוהה ומחיר נמוך הוא שילוב אפשרי, אם תבחרו בנו תוכלו להיווכח בעצמכם.

הלקוחות ממליצים – שירותי שליחויות מכל הלב

אם הייתם יכולים להגיע לכל קהל הלקוחות שלנו בוודאי הייתם חושבים שמדובר באנשים שאנחנו שתלנו כדי שידברו עלינו טובות והסיבה לכך היא שהלקוחות שלנו כל כך מרוצים מהשירות שלנו שלפעמים הם פשוט מגזימים עם המחמאות. מובן שההמלצות נובעות מהמהירות והמקצועיות אבל לא רק, אנחנו ידועים גם כנותני שירות מכל הלב ולא משנה באיזו שליחות מדובר אנחנו מבטיחים לכם שהכול ייעשה עם חיוך גדול ואנרגיות חיוביות.

קראו עוד כאן

השליחות שלכם היא השליחות שלנו

הדבר החשוב ביותר אצלנו הוא היכולת להרגיש כאילו כל שליחות שלכם היא בעצם השליחות שלנו, כלומר אנחנו נותנים את הלב והנשמה בשליחויות לכל מעטפה ולכל חבילה ומתייחסים לכל שליחות במלוא הרצינות. אין לכם מה לחפש שירותי שליחויות במקום אחר, אצלנו במגוון תיהנו מכל היתרונות במקום אחד.