אם תחת אחריותך לדאוג שדבר מה יעבור ממקום העבודה אל נמען או נמענים שונים, עלייך למצוא חברת שליחויות אשר תוכל לספק לך את השירות המתאים עבור הדרישות שלך. כיוון שישנן חברות שונות אשר נותנות את השירות, ייתכן ותעלה אצלך השאלה כיצד אפשר לבחור מתוך החברות הקיימות ולשם כך ריכזנו עבורך, צעד אחר צעד, כיצד לבחור את החברה המתאימה לך.

פעולה ראשונה – לדעת אלו שליחויות דרושות לך

רגע לפני תחילת החיפוש אחר חברת שליחויות, מומלץ לבצע בדיקה עצמית של הדרישות שלך. יכול להיות שיש לך צורך לבצע משלוח באופן חד פעמי אך יכול להיות שיש לך צורך בחברה שתלווה אותך באופן קבוע ואף תגיע אלייך מדי יום כדי לאסוף את המשלוח. כמו כן, יכול להיות שכל שעלייך להעביר הוא חבילה קטנה או מסמכים סודיים. חשוב לתאר את סוג או סוגי המשלוחים לפני חיפוש חברת שליחויות ולאחר מכן לבחון את החברות על פי הצעדים הבאים.

פעולה שנייה – לבחון איזו חברה מגיעה לאזור שלך

שירותי שליחויות מובילים דבר מה ממך הישר אל הנמען. לכן, יהיה עלייך למצוא חברה אשר מגיעה אל האזור שלך או לחילופין, שנותנת שירות בכל חלקי הארץ. בהתאם לסוג השירות, יהיה עלייך גם לברר אם החברה מבצעת את המשלוח בין האזורים הנדרשים לך מהיום להיום או כמה זמן ייקח לה לבצע כל עבודת שילוח.

פעולה שלישית – קבלת הצעת מחיר

השלב הבא הוא קבלת הצעת מחיר כאשר חשוב לדעת כי לא תמיד המחיר הנמוך הוא המחיר המשתלם ביותר. בעת קבלת ההצעה, עלייך לבדוק את הפרמטרים הבאים:

  • תוך כמה זמן החברה תוכל להגיע אלייך מרגע הזמנת שירותי שליחויות.
  • תוך כמה זמן החברה תספק את השילוח לכתובת הנמען.
  • מהי העלות של השילוח היחיד ומהי העלות במקרה של עבודות רבות משותפות.
  • כיצד החברה דואגת לשילוח וכיצד היא מגינה עלייך ועל מה שנמסר לה.
  • האם השליחים יכולים לייצג אותך בדרך המצופה על ידך.

פעולה רביעית – הזמנת שירותי שליחויות בקלות

הזמנת שליחויות צריכה להיות פשוטה וקלה. החברה צריכה להעמיד לרשותך מערכת אשר דורשת מינימום התערבויות אנושיות מהצד שלך ועליה לאפשר לך לבצע את ההזמנה בזמן המתאים עבורך. עלייך לבדוק כיצד המערכת עובדת וכי מבחינתך לא ידרשו פעולות מורכבות ומסובכות כדי לדאוג למשלוח.

רוצים לדעת? שליחויות – בעזרת חברה או לבד? לחצו כאן

נשמח לעמוד לרשותך

חברת מגוון מתמחה בביצוע שליחויות ומספקת שירות למגוון רחב של עסקים כולל מפעלים, עורכי דין ושפע של ארגונים. דיוק, דיסקרטיות ושירות, הם חלק בלתי נפרד מהשילוח. לנו ברור כי השליח יכול לא פעם להיות הפנים של העסק ולכן חשוב לנו לבחור את העובדים הטובים ביותר ולבצע פיקוח מוקפד על כל התהליכים. אם יש לך צורך בשילוח, יחיד או קבוע, זה הזמן ליצור קשר טלפוני או להשאיר את פרטייך באתר.