שירותי שליחויות מבוצעים בדרך כלל עם רכבים דו גלגליים. השימוש ברכבים דו גלגליים לטובת שליחויות נועד לחסוך עמידה בפקקים ולקצר את משך הזמן מנקודת היעד אל נקודת המוצא. הבעיה היא שרכיבה על אופנוע או קטנוע בחורף עלולה להיות מסוכנת, בעיקר בקרב נהגים לא מנוסים. הפתרון של חברת שליחויות מקצועית לסוגיה הוא להקפיד על הוראות הבטיחות ולהעסיק שליחים מיומנים בלבד.

מגוון שליחויות לרשותך בכל מזג אוויר!

חברת מגוון שליחויות יכולה לעמוד לרשותך בפריסה ארצית לכל אורך השנה. נוכל לבצע עבורך שליחויות מהיום להיום גם בתנאי מזג אוויר סוערים, בימים של גשם ואפילו בשלג. כל שעליך לעשות כעת הוא ליצור קשר עם הנציגים שלנו ולתאם שירותי שילוח בזמן הנוח לך, כל השאר עלינו.

הייחודיות של רכיבה על אופנוע בחורף

בשביל להבין עד כמה חשוב לשמור על בטיחות במהלך ביצוע שירותי שליחויות בחורף צריך להכיר את הסכנות האורבות בכביש. קודם כל, בתקופת החורף יש סיכון גבוה יותר להחלקה. החלקה על הכביש היא תוצאה ממפגש לא רצוי של הצמיגים עם האספלט הרטוב. שנית, תנאי מזג האוויר בחורף מקשים על הנהג לשלוט ברכב. זה קורה עם כל סוגי הרכבים ובולט בעיקר באופנועים וקטנועים בנפחי מנוע גדולים.

הכנת הנהגים לשירותי שליחויות בחורף

חברה מקצועית נדרשת להכין את הנהגים שלה לתקופת החורף. הכנה לחורף באה לידי ביטוי בהקצאת ציוד רכיבה ייעודי, בשיעורים תיאורטיים על רכיבה נכונה בתנאי מזג אוויר קיצוניים ובטיפולים תקופתיים לכלי הרכב עצמם. בין היתר, קציני הבטיחות של חברת שליחויות חייבים לוודא שהרכבים ערוכים לתנאי מזג האוויר בחורף ושכל הקטנועים והאופנועים עברו מבחן רישוי שנתי.

טיפים לרכיבה נכונה בחורף

חלק גדול מהאחריות על ביצוע שליחויות בחורף הוא של הנהגים והשליחים עצמם. בחברת שליחויות מקצועית יש נהגים שיודעים כיצד לבחור את קו התנועה, מה לעשות כדי למנוע החלקה ובאיזה אופן לבלום. נהגים מנוסים שומרים על האגף האחורי כדי למנוע מצב שבו ראות לקויה גורמת להם לעשות תאונה והם נוסעים רק במהירות המותרת. הנהגים והחברה צריכים להציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות, מבלי לעכב שירותי שליחויות עבור לקוחות במגזר הפרטי והעסקי.

אין סיבה שהחורף ישפיע על השליחות שלך

לנהגים של חברת מגוון שליחויות יש ניסיון מוכח בשירותי שילוח בחורף והגיע הזמן לצרף אותך לרשימת הלקוחות המרוצים. אנו מתחייבים לספק עבורך שירותי שליחויות בפריסה ארצית ובהתראה קצרה. אין סיבה שהחורף יעכב או ישפיע מכל סיבה על שליחויות של העסק שלך ולכן, אנו עומדים לרשותך כבר כעת בטלפון שמספרו 03-562-3939 עם צי רכבים ערוך, מוכן ויבש!

איך לבחור חברת שליחויות? כל המידע