העולם שלנו מתקדם בקצב מסחרר, רק לפני פחות ממאה שנה הייתה ספינת המדבר, הלוא היא הגמל, את כלי התחבורה המרכזי כאן אצלנו בארץ ישראל, בעוד דואר הגיע ליעדו באמצעות יונים.

מאז ועד היום עבר שוק השליחויות כברת דרך עצומה, תרתי משמע. התפתחות העיור ומהפכת הצריכה הביאה לדרישה הולכת וגוברת למתן שירותי שליחויות. המושג כאן ועכשיו כבר אינו מנותק מהמציאות, בעידן בו אנו יודעים יותר, צורכים יותר ומקדשים את ערך הזמן, חשוב לדעת לבחור נכון חברת שליחויות שאפשר יהיה לסמוך עליה ברגעי האמת, ורגעי האמת בעולם שלנו הם – כאן ועכשיו.

מה מומלץ לדעת לפני שבוחרים חברת שליחויות?

פרישה ארצית – חברת שליחויות מובילה תתמודד היטב עם כל אתגר, אחד האתגרים המשמעותיים יהיו אזורי החלוקה, דהיינו מידת הפרישה שלה. כדאי לוודא כי חברת השליחויות אותה אתם בוחרים תדע לתת מענה בכל רחבי הארץ ולא רק באזור ספציפי מוגדר. על מנת להתפרש בכל הארץ יש צורך בתשתית רחבה, בגב לוגיסטי חזק ומשמעותי, בצי רחב של כלי רכב ובנהגים מיומנים וחרוצים.

שליחויות מסביב לשעון

שליחויות מסביב לשעון“אני צריך את זה אתמול” – זהו אחד המשפטים שכל בעל עסק מכיר וכל מי שמעורב בתחום השליחויות מכיר היטב. שליחויות מסביב לשעון, מענה מיידי הם גורם משמעותי מאוד בבחירה נבונה של חברת שליחויות. עד כמה העסק שלי יכול להצליח עם חברת שליחויות שהיא לגמרי שותפה שלי להצלחה. הלקוחות לא אוהבים להמתין, ואם ימתינו יתר על המידה קיים סיכוי סביר שינטשו את העסק שלי וימשיכו למתחרה. על כן חשוב לוודא זמינות מלאה מצד חברת השליחויות שלכם.

הניסיון עושה את ההבדל

חברת שליחויות מנוסה כבר השכילה לשמר את היתרונות ולשפר את החסרונות. חברת שליחויות שפועלת בהצלחה כבר שנים נשענת על כח אדם ותיק, על נהגים שמכירים היטב את סביבת העבודה שלהם, את הלקוחות ואת הכבישים. חברת שליחויות אשר שמה צועד לפניה ובאמתחתה לקוחות רבים ומשמעותיים אשר ישמחו להמליץ אליה בכל הזדמנות זו חברת שליחויות שבה הניסיון עושה את ההבדל.

מי הזיז את החבילה שלי?

מעקב בזמן אמת אחרי החבילה באמצעות האינטרנט מאפשר ללקוח להיות רגוע ולדעת בכל שנייה היכן החבילה אותה שיגר או לה הוא מצפה. זהו שירות מוסף שרק חברות בעלות תשתית לוגיסטית רחבה מעניקות. מובן שבעידן הדיגיטלי מעקב אחר החבילה יתבצע גם במחשב וגם במכשיר הטלפון הנייד או באתר של חברת השליחויות או באמצעות יישומון תואם.

מחיר הוגן

מחיר של שירותי שליחויות תמיד משחק תפקיד בבואנו לעבוד עם חברת שליחויות לטווח ארוך. גם במקרה זה סביר כי ככל שנפח הפעילות של החברה יהיה גדול יותר כך יכולת התמרון בתמחיר שלה יהיה נח עבור הלקוח. חברת שליחויות גדולה תעניק לרוב מחירים אטרקטיביים יותר שכן היא פועלת על פי מפתח של נפח עבודה משמעותי. במילים אחרות: חברה גדולה – מחירים נוחים, בדקו והשוו.

בטיחות לפני הכול

מהירות היא אמנם שם המשחק כשמדובר בשליחויות אך אצלנו במגוון שליחויות היא נמצאת במקום השני. בטיחותם של עובדנו קודמת לכל, לכן כל אחת ואחד מעובדי מגוון שליחויות מונחים לשמור היטב על כללי נהיגה בטוחה עם ציוד מגן מלא ונסיעה בהתאם לחוק ולתנאי הדרך. חשוב לנו מאוד שכל חבילה תגיע ליעדה בזמן אך חשוב לנו יותר כי בסיום יום העבודה יגיעו כל עובדינו לביתם בריאים ושלמים.

בוחרים במגוון שליחויות

מגוון שליחויות נותנת מענה מקיף לכלל שירותי השליחויות בישראל, במגוון שליחויות תמצאו שירות אדיב, יחס אישי, מוניטין מצוינים וכמובן מחירים אטרקטיביים. זקוקים לשירות שליחויות מהיר, אדיב ומקצועי? צרו עמנו קשר ונצא לדרך.