לא משנה אם יש לך דוכן קטן, חנות אינטרנט או רשת קמעונאית בעלת עשרות סניפים בכל רחבי הארץ. לנו במגוון שליחויות מענה מקיף המתאים לכל סוגי העסקים מגדול ועד קטן. אם גם אתה זקוק לשירותי שליחויות אתה נמצא במקום הנכון. הרשה לנו להציג בפניך את מגוון הפתרונות שיש לנו בחברת מגוון להציע לך, מי יודע אולי אחד מהם תפור בול לצרכי העסק שלך?

סבבי דואר

אחד ממגוון השירותים אותם אנו מספקים במגוון שליחויות הוא שירות של סבבי דואר. מה זה אומר? זה אומר שאחד מהשליחים האדיבים שלנו יפקוד את העסק שלך מדי יום או מדי שבוע בהתאם לנפח הפעילות הנדרש ויבצע עבורך איסוף ושילוח של כל החבילות והמכתבים לסניף הדואר או ממנו. שירות סבבי דואר של מגוון שליחויות זוכה לאהדה רבה בקרב משרדי עורכי דין, אתרי אינטרנט וכל ענפי המסחר בעיר הגדולה.

שילוח חבילות מהיר

זמן שווה כסף, את זה יודע כל בעל עסק. אנחנו במגוון שליחויות מעריכים מאוד את הזמן היקר שלך ושל לקוחותיך. אנו מציעים שירות של איסוף ושילוח חבילות בכל סדר גודל של תפוצה ולכל נקודה בארץ. לא משנה מה גודל החבילה ולאן עליה להגיע, אנחנו נדאג להובילה שלמה בתוך 24 שעות.

שירותי הפצה מהירים

יש לך מאות ואלפי דוגמיות ואתה חייב לספק אותן ללקוחותייך בהקדם האפשרי? המילה דחוף לא מפחידה אותנו. למעשה היא גורמת לנו לעבוד טוב יותר, אנחנו שומעים אותה יותר מכל מילה אחרת אולי פרט לתודה. אנו ערוכים כמובן, להפצה מהירה של אלפי פריטים בו זמנית למגוון יעדים. שירותי הפצה מהירים מתאימים בעיקר לרשתות שיווק גדולות לחנויות אינטרנט ולחברות בתחום המסחר הסיטונאי.

שליחויות

שליחויות והעיר הגדולה – מגוון שירותי שליחויות והפצה בין עירונית

אם העיר היא המגרש העסקי שלך אין ספק שאחד משירותי השליחויות הבין עירוניים שלנו יתנו מענה מדויק הן בזמן והן במחיר לעסק שלך. אנו מציעים בין היתר: משלוח חבילות בין עירוני, משלוח של מעטפות בין עירוני, שליחויות משפטיות בין עירוניות, הפצת מוצרים ללקוחות בערים שונות, משלוח ציוד בין עירוני מהיר ועוד. הבנתם את הרעיון –  בין שתי נקודות עוברת מגוון שליחויות אחת.

הפצת מעטפות

עסקים רבים נוטים להיעזר בשירות פופולארי זה המעניק הפצה של מעטפות על בסיס קבוע או באופן חד פעמי. פעם בשבוע או פעם בחודש בהתאם לשימוש, נספק לכם מעטפות על מנת שאתם תוכלו לנהל את העסק בראש שקט וללא דאגות.

מעקב אחר שליחויות בין-עירוניות אונליין!

בעידן האינטרנט גוברת הדרישה למעקב בזמן אמת אחר החבילה על מנת להיערך בהתאם לקליטתה. מובן שגם שירות של מעקב אחר שליחויות בין – עירוניות אונליין הוא חלק מהשירותים שאנו מציעים, יתרה מכך אנו מזמינים אותך לבצע הזמנת שליחויות דרך האתר שלנו, להדפיס חשבוניות ולראות את יומן השליחויות שלך בכל שעה ומכל מקום שתרצה.

הפצת מוצרי צריכה

לכל עסק יש מגוון של שירותים תומכים, החל בסחורה המשרדית השוטפת וכלה בחומרי ניקוי, שתייה קרה וחמה, קפה, סוכר, כוסות, נייר טואלט וכל היוצא באלה. גם כאן מגוון שליחויות נותנת מענה מעולה של כל הסחורה לעסק.

הפצת חבילות

אנחנו על המפה ואנחנו נשארים במפה – שליחויות של חבילות בכל רחבי הארץ זה רק מגוון שליחויות. חבילות לבעלי עסקים, חבילות לרשתות שיווק, חבילות ליבוא, חבילות ליצוא. חבילות לעסקים קטנים, בין משרדים בין עירוני או ממש מעבר לפינה. כל מגוון הפצת החבילות בדיוק בזמן.

הפצת מוצרים לאתרי אינטרנט

בעידן בו המסחר האלקטרוני נוגס נתח גדול בשוק הצריכה חשוב שגם לצדך תעמוד חברת שליחויות אמינה שתדע לתת מענה מידי לכלל הלקוחות שלך. אנחנו במגוון שליחויות מכירים היטב את שוק הקניות באינטרנט ונשמח לעמוד לרשותך בכל הנוגע לשירותי הפצה ושילוח.

יש לכם חנות מסחר אלקטרונית? תקועים בלי מעטפות למחר? חייבים להפיץ אלפי דוגמיות עד סוף השבוע? אל דאגה, השליח בדרך. אז חכו לו עם חיוך כי יש סיכוי שהוא כבר בדרך אליכם עוד לפני שהתקשרתם. עוד לא התקשרתם? למה אתם מחכים? פנו אלינו כעת ונשמח לעמוד לשירותכם!