מאז ומעולם, מילאו השליחויות שירות חשוב לו זקוקים רבים ולרבות עסקים מסוגים שונים. אולם בעוד שישנן חברות אשר עודן עושות שימוש בדואר, יש חברות אשר השכילו לעבור אל חברת השליחויות. מדוע אנו אומרים ‘השכילו’? ובכן, לחברת שליחויות צמודה ישנם יתרונות רבים מהם אי אפשר (ולא כדאי) להתעלם, במיוחד כאשר משווים בין שירותיה לבין שירותיו של הדואר, ביניהם:

בעזרת שירותי שליחויות אתם מקרינים מקצועיות

בעולם העסקים הכל עניין של תדמית והתדמית שאתם משדרים ללקוחות שלכם הנה חשובה לאין שיעור. בעזרתה של חברת שליחויות מקצועית אתם תראו הרבה יותר מקצועיים בעיניהם של הלקוחות דבר אשר ישפר את השירות והתדמית שלכם במידה ניכרת ויהפוך את הלקוחות להרבה יותר מרוצים. כמו כן לעומת הדואר, חברת השליחויות מציעה מגוון רחב של שירותים לעסקים מלבד משלוח נטו, כך שאתם יכולים לספק מענה לצרכים שונים.

עמידה בזמנים: תנאי חשוב לצבירת לקוחות מרוצים

לא פעם הלקוחות שלכם זקוקים למשלוח מידי. בין אם מדובר בחוזה עסקי ובין אם בסחורה או ציוד אשר צריכים להגיע ללקוח במהירות המרבית. שירותי שליחויות מספקים המון אפשרויות אשר בעזרתן תוכלו לתת מענה מיטבי ללקוחות והכל תוך התחייבותה של החברה לעמוד בזמנים הנדרשים ולהציע זמני אספקה נוחים ואף מהירים במיוחד.

הרבה פחות סיכונים: מעקב רצוף ובקרת איכות פנימית

בעוד עובדי הדואר מתעסקים עם אלפי דברי דואר מסוגים שונים מדי יום ביומו, חברת השליחויות מספקת שירות הרבה יותר אישי וממוקד ללקוחותיה. אי לכך, אתם יכולים להיות בטוחים שהמשלוחים שלכם נמצאים בידיים טובות וכי יגיעו אל היעד במינימום סיכון. כמו כן לחברת המשלוחים המודרנית ישנם אמצעי בקרה ומעקב המאפשרים לעקוב אחר המשלוח בזמן אמת בקלות וביעילות.

נגישות גבוהה יותר וזמינות מרבית לצרכים משתנים

שירותי הדואר פתוחים בשעות מסוימות ולכן מציעים שירותים בשעות אלו בלבד, לעומתם חברת השליחויות מציעה שירותים הרבה יותר זמינים. כאמור מדובר ביתרון מובהק עבור חברת המשלוחים אשר מאפשרת נגישות גבוהה יותר וזמינות מרבית הן עבורכם והן עבור הלקוחות שלכם. בדרך זו אתם יכולים להציע שירותים כמו משלוח מהיום להיום או מהיום למחר ולשפר את השירותים שאתם מספקים.

מגוון שליחויות – מגוון פתרונות שילוח מתקדמים

שירות אישי יותר, מהיר יותר, איכותי ומקצועי יותר ומענה מושלם לכל לקוח בהתאמה אישית אלו הם רק חלק מהיתרונות של מגוון שליחויות, אשר הופכים אותה לפתרון האולטימטיבי עבור עסקים. אנו מזמינים אתכם ליהנות משלל השירותים שאנו מציעים וכך לשפר את השירותים שלכם ולהתפנות לניהול העסק באופן מיטבי.

צוות השליחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם שירות אדיב, מהיר ומקצועי. לפרטים נוספים אודות מכלול השירותים שלנו – צרו עמנו קשר כעת והשאירו את המשלוח שלכם בידיים טובות!