שירותי שליחויות, אשר הפכו בשנים האחרונות לשירות חובה לכל חברה שמכבדת את עצמה, ניתנים על ידי חברה ייעודית המספקת מענה רחב הרבה יותר מאשר כל שירותי דואר רגילים. כך מלבד שינוע חבילות, מוצרים או מסמכים ממקום למקום החברה מציעה גם שירותים נלווים אשר תרומתם לעסקים חשובה לאין שיעור. מהם שירותי הפצה? וכיצד באמצעותם ניתן לייעל כל פעילות עסקית?

שירותי הפצה מטעם חברת השליחויות

הפצת מעטפות וסחורה

בין אם ברצונכם להפיץ מעטפות על בסיס קבוע ובין אם באופן חד פעמי, חברת שליחויות תוכל לספק לכם מגוון פתרונות בתחום. שירותים אלו מתאימים כדי להפיץ מידע עסקי כמו ברושורים ללקוחות, שי ומתנות עבור ימי הולדת, חגים ומועדים. כמובן שהשירותים זמינים עבורכם בהתאם לצרכים שלכם. חברת השליחויות מספקת גם שירותים של הפצת סחורה בין רשתות שונות. בדרך זו ניתן לחדש מלאי באופן אפקטיבי ובצורה מסודרת ומקצועית. בעזרת שירותי הפצת סחורה עסקים אינכם חייבים לנהל מחסנים במידה ואין בהם צורך אלא שניתן להפיץ את הסחורה מהמכולה ישירות לחנות.

 הפצת סחורות על ידי חברת שליחויות

הפצת חבילות ומוצרים

ניהול עסק בתחום הקמעונאות, המזון או השיווק דורש לא פעם שירותי של הפצת חבילות הן בין בתי העסק השונים והן ישירות לבתי הלקוחות. חברת השליחויות מציעה שירותי הפצה של חבילות בהתאם לצורך ולמטרה תוך שמקפידה על עמידה בלוחות זמנים ומתן שירות מקצועי ואיכותי. בין אם מדובר במוצרים שנקנו מאתרי אינטרנט ובין אם במוצרים שהוזמנו טלפונית, חברת השליחויות לשירותכם והיא יכולה להציע מענה יעיל וזריז עבור הפצת מוצרים מכל סוג תוך שמאפשרת לכם לספק את המוצר עליו התחייבתם ללקוחות במהירות וביעילות.

הפצת חבילות ומוצרים

היתרונות – שיפור המערך הלוגיסטי של העסק

אם כן, היתרונות של חברת השליחויות אינם משתמעים לשתי פנים: בעזרת שירותי הפצה ניתן לשפר מן הקצה אל הקצה את המערך הלוגיסטי של העסק בכל התחומים הן מבחינת קשרי הלקוחות, הן מבחינת טיב השירות, הן מבחינת ההתייעלות של תחום הניהול על כל היבטיו והן מבחינת חיזוק הקשרים העסקיים. עם זאת על מנת ששירותים אלו יוכלו להפיק עבורכם את אלו היתרונות, עליכם לאתר חברה המספקת שירותי שליחויות מקצועיים.

שיפור המערך הלוגיסטי של העסק

מגוון שירותי שליחויות בהתאמה אישית

אנו בחברת מגוון מעמידים לרשותכם מבחר גדול של שירותי שילוח בפריסה ארצית בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. במידה ואתם זקוקים לשירותי הפצה מכל סוג, אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פתרונות התואמים את כל הצרכים העסקיים שלכם.

לפרטים נוספים אודות שירותי הפצה או כל שירותים בתחום השליחויות שאנו מעמידים לרשותכם, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לספק לכם מענה זמין, מקצועי ואיכותי!