שליחויות מהירותfast-delivery1

מגוון שליחויות מתגאה במתן שירותי שליחויות בצורה מהירה ומקצועית. בין אם אתם זקוקים לשירותי שליחויות על בסיס קבוע כחלק מהמסלול המיוחד שלנו לעסקים ובין אם אתם זקוקים למשלוח חד פעמי ואפילו משלוח בין-עירוני אנו שמים לנו לדגש לספק לך שירותי שליחויות מהירים!
צוות שליחים גדול ומיומן ושנים ארוכות של נסיון מאפשרים לנו לספק לכם שירותי שליחויות מגוונים בפריסה ארצית.

מגוון שליחויות פועלת יום יום לספק לבתי עסק וחברות שירותי שליחויות אשר מתאימים בדיוק לצרכי בית העסק כך שיוכלו לחסוך בהוצאות ובמקביל ליהנות משירותי שליחויות מסודרים ומהירים.

סבבי דואר

בין המגוון הרחב של שירותי שליחויות מהירות שתמצאו אצל מגוון שליחויות אנו גאים להציג שירות סבבי דואר. שירות שליחויות פופולארי במיוחד בקרב עסקים שונים, משרדי עורכי דין, אתרי אינטרנט שונים אשר מספקים מוצרים ושירותים ועוד.

כחלק משירות סבבי דואר יגיע אליכם שליח מבית מגוון שליחויות אשר יבצע איסוף דואר ומשלוח דואר על בסיס יומי / שבועי בהתאם לצרכי העסק שלכם.

משלוח חבילות מהירשליחויות מהירות

ההתנהלות התקינה של עסקים תלויה פעמים רבות בטיב השירות. כמה זה משפיע אם הזמנו פריט מהאינטרנט הוא הגיע באותו יום? קרוב לוודאי שנרכוש באותו אתר שוב!

מגוון שליחויות מספקת שירותי משלוח חבילות בצורה מהירה עם צוות שליחים מיומן ומנוסה!

שירותי הפצה מהירים

צריכים להוציא חבילה אל מספר גדולה של נמענים? מספקים דוגמיות או מוצרים ללקוח שלכם?

צלצלו עכשיו אל מגוון שליחויות למידע נוסף שירותי הפצה מהירים ברחבי עם חברת השליחויות של ישראל. בין לקוחותינו אינספור חברות, רשתות שיווק, אתרי אינטרנט, מוסדות ולקוחות פרטיים אשר מתמשים בשירותי ההפצה של מגוון שליחויות ונהנים משירותי הפצה ברמה הגבוהה ביותר!

לפרטים נוספים אודות שליחויות מהירות, צרו קשר עם צוות החברה בטלפון: 03-5623939,
או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.