שירותי הפצה מקצועיים

שירותי שליחויות מקצועיים מתחילים עם חברת שליחויות מנוסה כי לעסק שלכם מגיע הכי טוב! מגוון שליחויות מספקת שירותי שליחויות כבר למעלה מ-2 עשורים עם צוות השליחים הגדול והמיומן בישראל.

בין שירותי ההפצה שלנוהפצה

 • הפצת מעטפות

  זקוקים לשירותי הפצה מהירים עבור מספר רב של מעטפות כשירות חד פעמי? זקוקים לפתרונות הפצת מעטפות על בסיס קבוע עבור בית העסק שלכם?
  אנו מספקים שירותי הפצת מעטפות בפריסה ארצית בצורה מהירה, מקצועית ומדויקת.

 • הפצת חבילות

  יבואנים רבים כמו גם רשתות מזון ורשתות שיווק זקוקים לשירותי הפצה עבור חבילות, סחורה, ציוד ומוצרים ללקוחותיהם ולקמעונים מקומיים.
  מגוון שליחויות מספקת שירותי הפצת חבילות לאינספור עסקים, חברות ויבואנים ברחבי ישראל. פנו אלינו היום למידע נוסף על שירותי הפצת חבילות.

 • הפצת מוצרים לאתרי אינטרנט

  בעידן המודרני, אתרי אינטרנט רבים הם החנות בה אלפי לקוחות קונים מוצרים מידי חודש. מעבר למוצר איכותי הדרך הקלה והנכונה לשיפור איכות השירות הוא לספק את המוצר ללקוחות בצורה המהירה והמקצועית ביותר.
  יש לכם חנות מסחר אלקטרונית? פנו אלינו היום למידע נוסף על שירותי הפצה לאתרי אינטרנט.

 • הפצת מוצרי צריכה

  מגוון שליחויות מספקת שירותי שליחויות מגוונים וביניהם גם הפצה של מוצרי צריכה שונים ומגוונים לרשתות מזון ויבואנים של מוצרי צריכה ומוצרי מזון יבשים שונים ומגוונים. פנו אלינו היום לשיחת ייעוץ ראשונים עם מומחה שליחויות להתאמת שירותי שליחויות שיתאימו בדיוק לעסק שלך.

להזמנת שירותי הפצה וליצירת קשר עם צוות החברה חייגו: 03-5623939,
או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.