שליחת מוצר באמצעות שליח

כאשר בנאדם או חברה צריכים להעביר מידע או מוצרים מאחד לשני מה עושים? ישנן מספר פתרונות שאני אמנה אותם במאמר הקרוב ולכל אחד אגדיר את יתרונותיו ואת חסרונותיו. כמובן שלא כל האופציות יהיו כתובות במאמר אך אל דאגה, האופציות הטובות ביותר יוזכרו כאן בהמשך.

שליחויות באמצעות הדואר

בראש ובראשונה קיים שירות הדואר הותיק והטוב. שירות הדואר הינו השירות הראשון שקיים במדינה מאז הקמתה להעברת מכתבים וחבילות בתוך גבולות המדינה ומחוצה לה. כמובן שלדואר יש מספר חסרונות רב ולכן קיימים לו מתחרים כמעט בכל קטגוריה.שליח
הדואר לא יכול להבטיח שליחת מכתב או מברק או חבילה מהיום להיום והשירות המהיר ביותר שלו הוא תוך 24 שעות משמע מהיום למחר. כמו כן גם לגבי שליחויות שונות מחוץ לגבולות ישראל הדואר לא תמיד יוצא הזול והמהיר ביותר ולכן יש גם בבחינת השליחויות החוץ ארציות מלא אופציות נוספות זולות ובטוחות יותר ואף מהירות הרבה יותר.

שליחויות באמצעות חברות שליחויות

לשליחויות שונות בתוך ישראל קיימות מגוון אופציות המתחרות בדואר. בראש ובראשונה ישנן חברות שליחויות רבות שתפקידן הראשי הוא לקבל מוצר מקליינט אחד ולהעבירן בהקדם האפשרי לקליינט השני המצפה לאותו מוצר או חבילה או מכתב. כמובן שלעומת הדואר חברת שליחויות היא יקרה בהרבה אך לפעמים הזמן שווה את המחיר ולכן רוב העסקים עובדים עם חברות שליחויות שונות על מנת לזרז תהליכים. כמובן שחברות שליחויות עובדות שעות רבות יותר מאשר סניפי הדואר השונים אשר נסגרים בצהרים ורק פעמיים בשבוע עובדים אחרי צהרים.

שליחויות מחוץ לארץ

לגבי שליחויות שונות מחוץ לגבולות ישראל קיימות חברות כגון ups וכדומה שעובדות בארה”ב ובאירופה כבר שנים רבות ולכן מחירן זול יותר. הן מכירות יותר את עסקי השליחויות הבינלאומיות ויש להן דילים ממש נוחים לכל לקוח או עסק אשר צריך אותן. חברות שליחויות בינלאומיות אכן עדיפות על דואר ישראל.

לכל שאלה בתחום השליחויות צרו קשר עם צוות החברה בטלפון: 03-5623939,
או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.