יתרון חברת שליחויות על פני הדואר

שליחויות בארץ הוא ענף נרחב מאוד ומלא עבודה. כיום כמעט כל עסק כזה או אחר זקוק להעברת מכתבים מעכשיו לעכשיו, העברת צ’קים בין לקוחות ותשלומים שונים. כל אלה ועוד הרבה אחרים הם רק חלקם הקטן של עסקי השליחויות בארץ.

בשביל להבין קצת יותר לעומק ניגש ליתרונותיו של ענף השליחויות למשל לעומת הדואר.יתרון

אז כמו שכולנו יודעים הדואר הוא חברת השליחויות הותיקה במדינה. בעבר כאשר לא היו אימיילים וטלפונים מפותחים וזולים לחו”ל, אחת הדרכים היחידות להגיע עם מכתב או עם חבילה מסויימת מאדם אחד לאדם אחר גם בחול וגם בארץ היתה באמצעות הדואר. בשביל זה היינו צריכים לשלוח את החבילה והיא היתה מגיעה רק אחרי מספר ימים. אם מדובר בשליחה מחוץ מארץ אפילו בעניין של שבועות.

כיום, לעומת זאת, העולם נהיה הרבה יותר קטן ונגיש לכל אחד ולכן יש לנו הרבה חלופות.

למשל יש לנו מכתב שאנחנו צריכים שיגיע כמה שיותר מהר ועדיף לעניין של שעות ספורות מאיתנו לאדם אחר בארץ. הדואר לא מספק שירות כזה של שליחה תוך כמה שעות. שירות הדואר הכי מהיר הוא דואר אקספרס מה שמבטיח לך שהמכתב יגיע ביום למחרת. לפעמים גם זה לא מספיק וצריך חברת שליחויות שתעשה את העבודה עבורינו ותשלח את המכתב באותו הרגע בו אנחנו שולחים אותו. זהו יתרון מובהק לחברות השליחויות השונות לעומת הדואר.

עוד אודות יתרונות השליחויות

בנוסף, כמו מכתבים, יש גם עוד הרבה סוגים של שליחויות שונות שצריכות להתבצע מהרגע להרגע. חתימה על חוזים, סגירות עסקים, העברות כספים.

כל אלה הם סוגים שונים של פעולות שרצוי ועדיף שיתבצעו במקום ולא יגררו. במיוחד אם מדובר בכספים שעדיף שיעברו כמה שפחות ידיים מהשולח לנשלח. למנוע כמה שפחות אפשורוית להעלמתו או גניבתו או איבודו.

כמו שראיתם נמנה פה רק יתרון אחד של שליחויות לעומת דואר ובכלל יתרון לקירוב בין עסקים וטיפול בפעולות שונות שצריכות להיות מטופלות בו ברגע.

חשוב לדעת כי יש עוד הרבה פעולות שחברות השליחויות השונות מבצעות והרבה סוגי שליחויות שנעשות גם בין אנשים פרטיים ולא רק בין עסקים.

לכל שאלה או בקשה פנו לצוות מגוון שליחויות בטלפון: 03-5623939,
או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.