שליחים

שליחים מביאים עד סף הבית חבילות, מכתבים, פיצות, כסף. הזמינות והמהירות הן מאפיינים מובהקים של שליחים – על רכבים דו-גלגליים ( אופנועים, טוסטוסים, אופניים). יש גם שליחים שמבצעים את שליחותם ברגל.
גם דוורים המחלקים דברי דואר אל תיבות דואר פרטיות הם שליחים, אף שהם אינם מוגדרים ואינם מזוהים בהכרח כאלה.

שליח מבצע שירותי שליחויות שונים, חלקם או רובם של דברים שחשוב שלא ייתקעו בין המוען לנמען, אם בשל חשאיות המידע האצור בהם ואם בשל חשיבות הגעתם אל ידעם בזמן הקצר ביותר.
ניתן להשיג שליחים ללא כל קושי, אבל הכמות אינה מעידה על האיכות – לפעמים היא מעידה על העדרה.שליחים
כאשר עובדים עם שליחים יש חשיבות לדיוק, לאמינות, ליכולת לסמוך על שליחים שיהיו שומרי סוד, שלא ידליפו דבר ובעיקר – שיהיו זמינים ונגישים בכל רגע נתון שבו תתבקש שליחותם.

הקושי בעבודת השליחים

שליחים חשופים לשרב ולקור. הם מסתכנים בתנועתם בכבישים הסואנים. מראה נפוץ ושכיח הוא מראה שליחים רכובים על כלי העבודה הדו-גלגלי שלהם, מתפתלים כלוליינים בין המכונית בכביש, מחליפים מסלולים בתכיפות, במהירות, מקיימים, לכאורה, כללי תנועה אישיים, בלתי כתובים, המיועדים, כביכול, רק להם.
ההבדלים בין סוכנויות ומשרדי שליחויות מן הסתם אינם מהותיים. הם נבחנים בפרטים הקטנים.

עוד עבודות שעושים השליחים

שליחים מבצעים שליחויות מגוונות כגון: פרחים ומתנות (אשר בביצוע שליחותם שליחים אלה הם מעין שליחי מצווה ו…. אהבה) חבילות, מנות, אוכל, בלונים, מכתבים במסירה ידנית ועוד…
שליחים של כסף מונעים כאבי ראש וכסיסת ציפורניים מאנשים הממתינים לכספם בקוצר רוח ובכיליון עיניים. אף שהחייבים כסף בוודאי לא ישמחו להפקיד את החוב שלהם בידי שליחים אשר יאיצו את הגעתו אל מי שהם חייבים לו את כספם – תיווכם של שליחים הוא בוודאי אפשרות טובה ויעילה אם לא להקדמת תשלום, לכל המעט לקבלתו במועד.

לפרטים נוספים וליצירת קשר עם צוות מגוון שליחויות חייגו: 03-5623939,
או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.