היסטוריית השליחויות

כיום בעולם המודרני והטכנולוגי האפשרויות להגיע ממקום למקום (לאו דווקא פיזית) הוא כמעט בהינף יד ותוך מספר שניות. אפשר לראות את פיסת אדמה בעולם בעזרת גוגל ארץ, אפשר לעשות שיחות וידאו בין שני אנשים או יותר מכל חלק בעולם לכל חלק אחר בעולם, אפשר להגיע בטיסה לחצי השני של כדור הארץ תוך פחות מיממה, אך לא תמיד היתה הטכנולוגיה מתקדמת כל כך.היסטוריה

שליחויות בזמן הקדום

בהסטוריה הרחוקה כדי להעביר מידע או הצהרה או רכוש ממקום למקום היו צריכים לצאת למסע ארוך טווח של ימים ושבועות. בעבר לכל מללך ושליט היו שליחים שהיו מקבלים ממנו את הבקשה שנתבקשו להעביר וכך יצאו למסע עד ליעדם ושם העבירו את בקשת השליט.
בסוף המאה ה-19 התחילה הטכנולוגיה להשתפר מעט בזכות המצאת הטלפון. הטלפון היתה המצאה מצויינת שהיתה יכולה לחבר בין אנשים במקומות רחוקים מאוד בעזרת הרמת שפורפרת קטנה. בהתחלה הטלפון לא התפרס עולמית. הוא התחיל את פריסתו בין שתי ערים גדולות בארצות הברית והן ניו יורק ובוסטון. בהתחלה היתה מרכזנית שהיתה מחברת בין שני מנויים שונים פיזית. טכנולוגיה זאת השתפרה פלאים וכולנו יודעים לאן היא הגיעה היום עם הטלפונים הסלולרים והמרכזיות לעסקים ואינטרנט.

שליחויות בתחילת המאה הקודמת

הטלפון עזר לנו להעברת מידע אך בעייתו היתה שהוא קישר אך ורק לבנאדם אחד בו זמנית. הרדיו הומצא בערך עשר שנים אחרי הטלפון אך הוא נכנס לתודעת הציבור רק בסביבות תחילת המאה ה-20. היתרון של הרדיו ברור והוא האפשרות להעביר מידע למספר רב של אנשים בו זמנית. בנוסף גם הומצאה הטלויזיה וגם דרכה הצליחו להעביר מידע כמו הרדיו אך בטלויזיה היתרון הברור הוא העברת תמונה בנוסף לקול.

שליחויות כיוםfast-delivery1

כיום יש לנו כל כך הרבה אופציות של העברת נתונים ומידע בין אוכלוסיות ומדינות, והעולם כיום נראה הרבה יותר קטן לאדם. האפשרות להגיע ממקום למקום ולהעביר מידע או דעה בין אנשים היא פשוטה ומהירה בזכות האינטרנט והתקשורת המתקדמת.
אך גם בשיא התקדמות הטכנולוגיה כאשר אפשר להגיע כמעט לכל מקום ולהעביר הכל כמעט דרך האינטרנט והאי מיילים חשוב לדעת שיש עדיין חברות שליחויות והעברה של ציוד ומוצרים שונים בין אנשים שצריכים העברה פיזית. עדיין לא הומצאה המכונה שמעבירה מוצרים באמצעות טלפורטציה.
בסופו של דבר העולם בימינו לא מפסיק להתקדם. תדעו שהאפשרויות לתקשורת בין אישית הן בלתי מוגבלות וכמובן שלמרות זאת גם אם יש לכם העברה של מוצר כל שהוא בין אנשים האפשרויות גם כאן רבות וגם כאן הקידמה מראה את אותותיה במהירות ההעברה בין יבשות.

לפרטים נוספים ולכל שאלה צרו קשר עם צוות החברה בטלפון: 03-5623939,
או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.